Sıkça Sorulanlar

Soru: Sitenizde siyasi tutumunuzla ters görüşte reklamlar yayınlıyorsunuz, her şey para için mi?
Yanıt: Tabii ki hayır. Sitemizdeki reklamlar için Google AdSense programını kullanmaktayız. Bu sitelerden doğrudan reklam kabul etmiyoruz. Google Adsense programı,  sayfada bulunan kelimelerden rastgele olarak birkaç tanesini seçip o kelimelerden taradığı içeriğe göre reklam yayınlar. Örneğin sayfada Tayyip yazıyorsa AKP ile ilgili bir reklam yayınlaması olasıdır. Bu tarz reklamları mümkün olduğunca engellemeye çalışıyoruz. Bize yardımcı olmak için sakıncalı bulduğunuz reklam adreslerini biriktirip bilgi@ilk-kursun.com adresine gönderebilirsiniz.

AdSense hakkında ayrıntılı bilgi.

Soru: Bazı yazılar uzun süre manşette, tekrar tekrar anasayfada yer aldığı halde, sitenize yolladığım yazım neden kısa sürede geriye öteleniyor.
Yanıt: Buna okurlarımız karar veriyor, en çok beğenilen, yorumlanan, okunan yazılar tarafımızca saptanıp sık sık anasayfada yayınlanıyor.

Soru: Yazılarımız nasıl yayınlanır?
Yanıt: İletişim adresimiz bilgi@ilk-kursun.com’a gönderilen yazılarınız değerlendirilip uygun görülürse yayınlanır, yayınlanmazsa herhangi bir bildirimde bulunulmaz. İmla hataları çok olan yazılar yayınlanmaz.

İmla konusunda yardım istiyorsanız tıklayınız

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın