İLK KURŞUN GAZETESİ YAZARLARI VE OKURLARI TANIŞMA YEMEĞİ

“Mustafa Kemal’in ışığında, Hasan Tahsin’in yolunda” ilerleyen ve ödünsüz duruşuyla büyük takdir toplayan İlk Kurşun Gazetesi’nin yazarları, okurlarıyla buluşuyor!

8 Ekim 2011 Cumartesi günü, saat 20:00’de, İstanbul Kadıköy Aden Otel’de düzenlenecek gecenin sunuculuğunu gazetemiz yazarlarından tiyatro sanatçısı Utku Erişik yapacak.

Geceye gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Güneş Erkul’un yanı sıra;

Ali Eralp

Ali Rıza Üçer

Barış Doster

Erdal Sarızeybek

Figen Özen

Gazanfer Eryüksel

Gülümser Heper

Hayrettin Karaca

Muazzez İlmiye Çığ

Ömer Faruk Eminağaoğlu

Reşit Çağın

Suay Karaman

Yaşar Okuyan

katılacaktır…

Ülke gündeminin değerlendirileceği ve yazar-okur buluşmasıyla her iki tarafın birbirine güç vereceği geceye Yeşim-Aytaç Solak da şarkı ve türküleriyle renk katacak.

Siz okurlarımızın gazetemizin yazarlarıyla tanışma ve onların yapacağı konuşmaları dinleme olanağı bulacağı bu anlamlı etkinliğe yoğun bir ilgi göstereceğine inanıyoruz.

İletişim: Melek Tosun – 0 532 442 34 65

Aden Otel

Rıhtım Cad. Yoğurtçu Şükrü Sok. No: 2 Kadıköy / İstanbul

Facebook Yorumları

6 thoughts on “İLK KURŞUN GAZETESİ YAZARLARI VE OKURLARI TANIŞMA YEMEĞİ”

 1. N
  Her yerde olsun,biz gurbettekiler icin de zamaniniz olursa bulusma ayarlayin.unutmayiniz,yurt disinda ozellikle birlesik amerikdan da sizi takip eden okurlariniz var,sevgiler

 2. N
  Her yerde olsun,biz gurbettekiler icin de zamaniniz olursa bulusma ayarlayin.unutmayiniz,yurt disinda ozellikle birlesik amerikdan da sizi takip eden okurlariniz var,sevgiler

 3. Değerli İlk Kurşun dostları,

  İstanbul’un ardından Ankara ve İzmir’de de etkinliklerimizin sürmesi yerinde olur. Bu etkinliklerimizi gündüz yapacağımız geniş katılımlı panellerle de zenginleştirebiliriz. Konuşmacıların kısa konuşacakları sözü İlk Kurşun okurlarının alacağı, ortak aklımızı harekete geçirecek panellerle..

  İlk Kurşun’u özveriyle yürüten Genel Yayın Yönetmenimiz sevgili Güneş Erkul’a bu konuda yardım ve desteğe hazırız.

  Ali Rıza Üçer 

 4. İlkkurşun ve İzmir,daha yerinde olmazmıydı?Umuyorum Milli Mücadelenin İLKKURŞUN’UNUN atıldığı İZMİR’DE de bizleri değerli yazarlarınız ile buluşturursunuz,en kısa zamanda.Bu önerime sayfa yöneticisinden bir  değerlendirme notu bekliyorum,esen kalın.

 5. Haklısınız Hakan Bey; hem de yerden ğöğe kadar. Ankara sadece Başkent’imiz değil, Bağımsızlık Savaşı’nı kazanan ilk Meclis’in kurulduğu yerdir. Bu tanışma yemeği sanırım sadece bir ilk adım olacaktır. Ama umarım kısa bir zaman sonra Ankara’da birlikte oluruz. Selamlar. F. Özen 

 6. Neden her şey İstanbul’da oluyor? Türkiye’nin başkenti İstanbul değil, Ankara’dır.Kurtuluş Savaşı Ankara’dan yönetilmiştir.Neden Ankara’ya hak ettiği değer verilmiyor? Yürüyüş İstanbul’da, tanışma yemeği İstanbul’da, her şey İstanbul’da.Ama Türkiye’nin kalbi de Ankara’da.Etkinlik yerlerinin belirlenmesinde bu gerçeğin de göz önünde bulundurulması gerektiğini düşünüyorum.

  Saygılarımla…

Bir Cevap Yazın