“Sol cenahın dahi saygı duyduğu bu davaya laf etme cüreti gösteren Cem Küçük”

İnsani Yardım Vakfı ( İHH), 10 kişinin şehit olduğu Mavi Marmara gemisindekilere “manyak” diyen Cem Küçük hakkında suç duyurusunda bulundu.

 İnsani Yardım Vakfı ( İHH), 10 kişinin şehit olduğu Mavi Marmara gemisindekilere “manyak” diyen Cem Küçük hakkında suç duyurusunda bulundu. İHH ayrıca 81 ildeki tüm temsilciklerinden savcılığa Cem Küçük hakkında suç duyurusu yapılacağını duyurdu.

İstanbul, Çağlayan Adliyesi önünde basın açıklaması yapan İHH grubu, Mavi Marmara şehit aileleri ve gönüllüleriyle birlikte Cem Küçük’ü protesto etti. Mavi Marmara şehit aileleri adına Avukat Gülden Sönmez, “İsrail ve Türkiye’deki dostları, Mavi Marmara’yı anmayı bırakın dediler, bırakmadık. Mavi Marmara meselesi unutulsun dediler unutmadık. Mavi Marmara bu ümmetin gururudur” dedi.

Adem Özköse ise, “İskilipli Atıf’ı, Necip Fazıl’ı, Erbakan Hoca’yı, Halil Kantarcı ve Ömer Halisdemir’i tasfiye edemeyenler bizi de edemeyecekler” açıklamasında bulundu.

Mavi Marmara Özgürlük Ve Dayanışma Derneği adına konuşan İsmail Söngür, “Sol cenahın dahi saygı duyduğu bu davaya laf etme cüreti gösteren Küçük adamlar hangi zihniyetin ürünü?” diye sordu.

NE OLMUŞTU

Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında “Erdoğan’ın Ak Parti’nin başına geldikten sonra Mavi Marmara’daki manyak tiplerle, kafadan İsrail ve Batı düşmanları ile kibarca yollarını ayırması gerektiğini” söylemişti.

Odatv.com

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın